hamidshokoohi.ir

جذب فوری ثروت و فراوانی

جذب فوری ثروت

افزودن به سبد خرید

 

📌 درآمد کافی برای رسیدن به اهدافتان را ندارید؟

📌سخت تر و بیشتر کار می کنید ولی درآمدتان همیشه پایین است؟

📌مرتبا اتفاقاتی می افتد که پول خود را به راحتی از دست می دهید؟

📌در پی افزایش درآمد خود هستید ولی تا به حال هیچ نتیجه ای را نگرفته اید؟

📌دوست دارید که خود و فرزندتان آینده مالی بسیار مناسبی داشته باشید؟

📌دوست دارید به یک مغناطیس ثروت تبدیل شوید که در هر لحظه پول و ثروت به سمت خود جذب کند؟

📌 دوست دارید که مشتریانتان هر روز بیشتر و بیشتر شود؟

قیمت این محصول فقط تا پایان اسفند ماه ۳۹٫۰۰۰ تومان است بزودی ۹۹٫۰۰۰تومان خواهد شد 

۱۹۹ نفر اول که از ۱۲ بهمن ماه الی ۲۸ اسفند این پکیج را تهیه کنند دوره موانع موفقیت کوین ترودو را رایگان میگیرند

فقط چند ثانیه تا تبدیل شدن به یک مغناطیس پول و ثروت فاصله دارید:

پس با دقت متن زیر را مطالعه کنید که جواب تمام سوالتتان را خواهید یافت و از همین لحظه به بعد شما به یک مغناطیس ثروت تبدیل خواهید شد.

قبل از اینکه صحبتم را شروع کنم از شما سوالی دارم

به نظر شما چرا با اینکه از قانون جذب آگاه هستید ولی هنوز نتوانسته اید زندگی دلخواهتان را داشته باشید و پول ثروت را جذب کنید؟

چرا با این میگویند فکر کنید و ثروتمند شوید ولی تا به حال چنین نبوده؟آیا ؟واقعا قانون جذب حقیقت دارد؟

.یا ما راه را اشتباهی رفته ایم؟

امروز می خواهم رازی را با شما در میان بگذارم که بعد از این که این راز را متوجه شدم و آن را به کار بستم کل زندگی من متحول شد، از لحاظ ثروت، سلامتی، روابط، کسب و کار و…

قانون اصلی جهان هستی،قانون جذب نیست!!قانون اصلی قانون ارتعاشات هست، اگر که یه سرچ ساده توی گوگل و ویکی پدیا داشته باشید متوجه می شوید که قانون اصلی قانون ارتعاشات هست و قانون جذب قانون ثانویه هست، در واقع بیس و پایه و اساس قانون جذب قانون ارتعاشات هست.

قانون ارتعاش چیست؟ قانون ارتعاش میگوید که دو چیز،دو جسم،دو شئ ، دو شخص و… با ارتعاش یکسان، با ارتعاش مساوی همدیگر را جذب میکنند!!!

و ربطی به فکر کردن شما به اون پول یا ماشین یا خونه نیست!!!

شما زمانی میتوانید پول را به سمت خود جذب کنید که ارتعاشات درونیتان با پول یکی باشد!!

مولانا میگه:

خوب خوبی را کند جذب این بدان
طیبات و طیبین بر وی بخوان

در جهان هر چیز چیزی جذب کرد
گرم گرمی را کشید و سرد سرد

قسم باطل باطلان را می‌کشند
باقیان از باقیان هم سرخوشند

ناریان مر ناریان را جاذب‌اند
نوریان مر نوریان را طالب‌اند

دوست خوبم دقت کن که گرم،گرمی را می کشد، اگر وجودت گرم باشه یک جسم گرم رو میکشی، اگر هم ارتعاش با گرمی باشی میتونی گرمی رو جذب کنی، پس بحث فکر کردن به پول نیست شما باید وجودتون با پول یکی بشه، باید هم ارتعاش با پول بشید تا پول و ثروت رو به سمت خودتون جذب کنید!!

یک مثال ساده: مثلا عدد ارتعاشی ماشین مورد علاقه شما ۱۰۰ هست، شما هم باید ارتعاش وجودیتان ۱۰۰ شود تا جذبش کنید.

چطور باید با پول هم ارتعاش بشیم تا پول و ثروت را به سمت خود جذب کنیم؟؟

دقیقا ما در این محصول ضمیر ناخودآگاه شما را طی ۳۰-۴۵ روز برنامه ریزی میکنیم برای جذب پول و ثروت و ارتعاشات وجودی شما سراسر در مدار پول و ثروت قرار میگرید.و شما به یک مغناطیس ثروت تبدیل می شوید.دوست خوبم دیدی که دکترهایی هستند که به مدت ۳۰ دقیقه ذهن رو هیپنوتیزم میکنند و چهار،پنج میلیون تومان میگیرند؟ فکر میکنی دلیلش چیه ؟ فکر میکنی چرا آدم هایی پیدا میشوند که حاضرند واسه ۳۰ دقیقه هیپنوتیزم ۵٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان هزینه کنند؟
چون به موضوع قدرت ذهن ناخودآگاه ما پی بردند و در واقع این سرمایه گذاری که روی ذهن ناخودآگاهشون میکنند، ذهنشون میلیاردها تومان سرمایه براشون ایجاد میکنه.
محصولات سابلیمینال و خودهیپنوتیزم با هیپنوتیزمی که دکترا انجام میدن هیچ فرقی نداره جز در زمانش، اونها توی مدت زمان ۳۰ دقیقه این کار رو انجام میدن و ما در مدت زمان ۳۰ الی ۴۵ روز این کار رو انجام میدیم.

آهنربای پول و ثروت شوید.

اجازه دهید پول و ثروت به زندگی شما وارد شود و جزئی جدا نشدنی از آن شود. ضمیر ناخود آگاه شما همه چیز را درباره ی چگونگی جذب پول و ثروت به زندگی شما می داند. تنها کاری که لازم است انجام دهید تا به یک آهنربای بسیار قوی پول و ثروت تبدیل شوید این است که ضمیر ناخود آگاهتان را برای تبدیل شدن به یک آهنربای پول و ثروت پروگرم کنید، سپس در گوشه ای بنشینید و از قدرت و سرعت ضمیر ناخود آگاه در جذب پول و ثروت به زندگی تان حیرت زده شوید!

دستیابی به پول و ثروت واقعا کار ساده ای است، به شرط آنکه از فوت و فن آن آگاهی داشته باشید. همه ما دوست داریم به طرق مختلف پول و ثروت را به زندگی خود جذب کنیم ولی در این پروسه، فقط افراد کمی موفق به چنین کاری می شوند، چون اکثر افراد اطلاعات و برنامه ریزی های ذهنی لازم برای جذب پول به زندگی شان را ندارند. این فایل جذب فوری ثروت ، ضمیر ناخود آگاه شما را به گونه ای پروگرم می کند که پیشنهاد هایی را دریافت کنید، در شرایط و موقعیت هایی قرار بگیرید و اتفاق هایی برای شما رقم زده شود که همگی پول و ثروت را در زندگی شما جاری کنند.

به یاد داشته باشید، آهنربا برای جذب اشیای فلزی تلاش نمی کند، خود را به این در و آن در نمی زند، تنها از قدرت مغناطیسی اش استفاده می کند و به راحتی اشیا فلزی را با قدرتی بالا به سمت خود می کشد. و دقیقا به همین دلیل است که این فایل جذب فوری ثروت نام گذاری شده است.

این رازی است که تا کنون به کمتر کسی گفته شده، از این رو علم به صورت تمام و کمال خود را وقف این امر کرده که افراد گوناگون چگونه می توانند در کمترین زمان ممکن تغییرات مطلوب و مورد نظر خود را به صورتی پایدار در خود شکل دهند. یکی از این تغییرات مطلوب می تواند جذب پول و ثروت نامحدود به زندگی باشد. رشته ی علمی ای وجود دارد که کشف کرده چگونه در یک الی شش هفته احتمال ایجاد این تغییرات مطلوب، تثبیت آنها و برنامه ریزی مجدد ضمیر ناخود آگاه تان را تا میزان ۳۰۰ الی ۴۰۰ درصد افزایش دهید. آنهم تنها با ایجاد تغییری جزیی در زندگی تان و گوش دادن به فایل مرتبط به هدف تان.

میزان موفقیت رهبران، مدیران، فروشندگان، کارمندان و کارفرمایان و … با توجه به میزان توانایی آنها در دستیابی به اهدافشان تعیین می شود و به وضوح مشخص است که در اختیار داشتن پول و ثروت کافی نه تنها باعث تسریع دستیابی این افراد به اهدافشان می شود بلکه زندگی آنها را نیز زیبا تر و با کیفیت تر می کند. به عبارت دیگر اینکه در زندگی شخصی و حرفه ای خود چقدر موفق باشید، تا حد زیادی بستگی به توان مالی شما دارد.

می توانید در سریع ترین زمان ممکن و به راحتی ذهن را برای جذب سریع و نامحدود پول و ثروت پروگرم کنید تا به راحتی و سریع پول را به زندگی خود جذب کنید و یک بار برای همیشه با تمامی دغدغه ها و مشکلات مالی خداحافظی کنید.

و حالا، بسیار خرسند هستیم که این فایل ارزشمند و گرانبها را به شما تقدیم نماییم تا به راحتی میزان پول و ثروت خود را چند برابر کنید.

دوست خوبم برای این میگوئیم جذبِ پول و ثروت فوری، چون وقتی که با پول هم ارتعاش بشوید، که فایل های ما ضمیر ناخودآگاه شما و احساس شما را در ارتعاش پول و ثروت قرار میدهند و فرکانس و ارتعاشی که به جهان می فرستید،ارتعاش پول و یکی شدن با پول و ثروت می باشد و زمانی که این اتفاق بیفتد، در این موقع هست که خیلی سریع جذب اتفاق می افتد و شما خواسته تان را جذب میکنید و اساس این فایل همانطور که گفتم هم ارتعاش کردن شما با پول و ثروت می باشد.

خانم استرهیکس در کتاب تعالیم آبراهام میگوید: تنها دلیلِ این که اینقدر طول می کشد که ما به آرزوهایمان برسیم و خواسته هایی را که داریم را در زندگیمان متجلی کنیم این است که ارتعاشات خواسته ها و آرزوهای ما با ارتعاشات فکری ما در هر لحظه هماهنگی ندارند!!!


 🎯 توجه 🔮

فایل صوتی استاد شکوهی در مورد این محصول بی نظیرحتما گوش بدید

جایزه**هدیه

همراه با این فایل سه عدد کتاب رایگان به شما هدیه داده می شود.

همراه بااین دوره دوره روانشناسی ثروت و روابط را هم به صورت رایگان دریافت میکنید که ارزش اصلی این دوره ۱۹۹۰۰۰ تومان است و شما فقط پرداخت ۳۹٫۰۰۰ تومان پرداخت میکنید و دوتا دوره دریافت میکنید

هدیه ویژه آذر ماه  یک سمینار بی نظیر👇

+بعد از چه مدت نتیجه میگیرم؟

در همان روزهای اول شما تغییرات را احساس میکنید. ولی به صورت مداوم و پیوسته ۲۱ روز استفاده از این محصول، ارتعاشات وجودی شما را به صورت اتوماتیک در مدار پول و ثروت تنظیم میکند.

+چرا من می توانم به شما کمک کنم؟

من حمید شکوهی منش تا کنون دوره های زیادی برگزار کرده ام که چندین هزار نفر در این دوره ها شرکت کرده اند و توانسته اند در مدت کوتاهی تغییر بسیار بزرگی را در زندگی خود به وجود بیاورند، از جمله دوره موفقیت و ثروت که می توانید با مراجعه به صفحه این محصول بی نظیر نتایج افرادی که از این دوره استفاده کرده اند را مطالعه کنید، افرادی که در مدت ۱ سال درآمدشان از ۳۰۰ هزار تومان به ۲۰ میلیون تومان در ماه رسید؛ افرادی که در مدت ۳ ماه درآمدشان بیش از ۵ برابر افزایش یافته و… صدها داستان دیگر از نتایج افراد که می توانید با مراجعه به صفحه دوره موفقیت و ثروت نتایج را مشاهده کنید.

+اگر استفاده کردم ولی نتیجه نگرفتم چه تضمینی دارید؟

روی گارانتی کلیک کنید

امکان ندارد که شخصی استفاده کند و نتیجه نگیرد، چرا با جدیت صحبت میکنم؟ چون ما در جهانی هستیم که دارایقوانینی است و قانون ارتعاش وقانون جذب از جمله مهم ترین قوانین جهان هستی هستند. و محال ممکنه که شما ارتعاشتان با پول و ثروت یکی باشد ولی پول و ثروت رو به سمت خودتون جذب نکنید.

من با ایمان به محصولاتم و تاثیر آنها تعهد میدهم که بعد از ۳۰ روز استفاده ازاین محصول اگر شما نتیجه ای نگرفتید، من قیمت اصلی این محصول رو به شما پس خواهم داد یعنی۹۹٫۹۰۰تومان نه قیمت پرداختیتان را!!

قیمت اصلی این محصول ۹۹٫۹۰۰تومان هست، ولی به دلیل عشق فراوانم به این محصول هم‌چنین برای این‌که دوست داشتم این محصول که به عنوان تحولی عظیم در قانون حذب معرفی شده طوری باشد که تمام دوستان عزیزم بتوانند از آن استفاده کنند قیمت این محصول بی‌نظیر را برای مدت کوتاهی  ۳۹٫۰۰۰  گذاشتم.

جهت مشاهده 💥 نتایج دوستان اینجا کلیک کنید💥

+چگونه میتوانم این محصول را خریداری کنم؟

برروی گذینه خرید و دانلود کلیک کنید و بعد نهایی کردن خرید رابزنید و مراحل را تا اخر تکمیل کنید و در آخر برروی تکمیل خرید کلیک کنید و محصول را دانلود کنید

 اگر باخرید اینترنتی آشنایی ندارید و  ایمیل ندارید اینجا کلیک کنید


شما تا به امروز پولهای زیادی رو برای خریدن کفش و لباس خرج کردید، اما این بار تصمیم بگیرید این پول رو روی ذهنتون سرمایه گذاری کنید! من به شما قول میدم که تا آخر عمرتون از بزرگترین سرمایه گذاری زندگیتون پشیمون نخواهید شد!

من آماده هستم تا با این محصول روی ذهنم سرمایه گذاری کنم.

٪۸۰ مردم تا آخر عمر درگیر امور مالی هستند!!

شما می‌توانید این را تغییر دهید؛
طوری که جزو آن ۸۰٪ نباشید و نشود آن روزی که
عمرتان سر آید و ندانید خوشبختی و سعادت چه بود


تحقیقات پیوسته نشان داده است که افرادموفق معمولاٌ به سرعت تصمیم می گیرند و وقتی انجام کاری را درست بدانند به آسانی از تصمیم خود بر نمی گردند.بر عکس ، اشخاص شکست خورده معمولاٌ دیر تصمیم می گیرند و تصمیم خود را به آسانی عوض می کنند!!

هر گاه تصمیم شایسته ای گرفتید ، آنرا رها نکنید.

اگر طبق دستور العمل، عمل کنید زندگی شما یک بهشت خواهد شد، من از چیزی صحبت می‌کنم که خودم ذره‌ذره درکش کردم، از چیزی که از آن استفاده کردم و از چیزی که ایمان کامل به آن دارم.


شاید با ۳۹٫۰۰۰ تومان بشود یک بستنی خورد و برای لحظه ای حس خوب داشت ، شایدم بتوان سوار بر زندگی شد و آینده‌ای زیباتر داشت. پر از ثروت و فراوانی.


یا

 

توصیه‌ی ویژه به کسانی که فرزند کوچک دارند:

تصمیم امروز شما آینده‌ی آنان را می‌سازد. امروز کاری کنیم که فردا آن‌ها راحت باشند.

A

فرزند فقیر

فرزند ثروتمند

همه‌ی شمارا به ساخت زندگی آگاهانه دعوت می‌کنم.


فراموش نکنید این محصول گارانتی ۱۰۰% برگشت وجه را دارد و این یعنی: ایمان کامل من به این محصول

چرا من با ایمان تعهد میدهم؟ چون این محصول قبل از اینکه بر روی سایت برای فروش منتشر شود توسط بنده و چندین شخص دیگر تست شده و نتیجه ای فوق العاده عالی به همراه داشته.
زمانی که من از این محصول رو استفاده کردم به لطف خدا بعد از ۱ هفته فروش سایتم ۴ برابر بیشتر شد.

کافیه فقط من رو باور کنی و این محصول رو تهیه کنی بهت قول میدم که متعجب میشی از نتایج.

ک بار من رو باور داشته باش و خودت نتایجت رو مقایسه کن. بهت تعهد میدم که شگفت زده میشی.
همونطور که هزاران نفر در دوره های من شرکت کردند و نتیجه های فوق العاده عالی ای گرفتندفرادی که طی چند ماه درآمدشون چندین برابر شده. افرادی که کمتر از ۱ سال درآمدشون از ۳۰۰ تومان در ماه به ۲۰ میلیون تومان رسیده. و خداروشکر هزاران میکنم از این بابت.

۱۰۰٪ گارانتی اثربخشی و بازگشت هزینه(ریسک شما صفر است)


گوش کردن به فایل صوتی هیپنوتراپی پنهان فراوانی ثروت نتایج زیر را برای شما بوجود خواهد آورد:

پذیرش باورهای قدرتمند در مورد پول و ثروت

✅آزادسازی نیروهای درونی

جذب فرصت های پولساز و افراد موفق به زندگی

✅برنامه ریزی ذهن برای داشتن طرز فکر یک برنده

✅باز کردن مسیرهای فراوانی و ثروت به زندگی

✅جریان پول و ثروت در زندگی

✅احساس قدردانی برای همه چیز

لذت بردن از زندگی و داشتن تجربه موفق

✅جذب فراوانی بیشتر با ذهن

جذب فرصت ها برای موفقیت

✅باز شدن کانال های روح برای جریان فراوانی با انرژی الهی

این محصول برای چه کسانی مناسب نیست و بهتراست که شرکت نکنند؟

افرادی که راه پولدار شدن رو تلاش شبانه روزی و زیاد کار کردن و خساست میدونند..

افرادی که فکر می‌کنند همه چیز رو می دونند و نیازی به یادگیری مطالب جدیدتر ندارند.

افرادی که وضعیت زندگیشون رو تقدیر و سرنوشت تغییر ناپذیر میدونند.

افرادی که برای تغییر شرایط مالی شون وقت ندارند و سرشون خیلی شلوغه و همیشه بدنبال یک فرصت مناسب هستند که البته هیچ وقت فراهم نمیشه!

علاج واقعه قبل از وقوع باید کرد …

– اگر همسر و یا فرزندتون از شما درخواست چیزی کنه و شما پول کافی برای خرید اون نداشته باشید خجالت زده میشید؟
– اگر نتونید یک خونه بخرید و تا آخر عمر مجبور به اجاره نشینی باشید، چه اتفاقی ممکنه بیفته؟!
– اگر همسر و یا فرزندتون بیمار بشه و شما پول کافی برای درمانش نداشته باشید چه اتفاقی ممکنه بیفته؟!
– اگر به هر دلیلی دیگه نتونید کار کنید، آیا به اندازه کافی پول دارید که تا آخر عمرتون نگران نباشید؟؟!
–دوست ندارید تا درآمد بیشتری داشته باشید و بتونید رفاه بیشتری رو برای خانواده تون فراهم کنید؟
– دوست ندارید در جوانی به اهداف و آرزوهاتون دست پیدا کنی

افزودن به سبد خرید

 


تغییرات بزرگ مالی در زندگی شما زمانی رخ میدهد که “ضمیرخودآگاه” و “ضمیر ناخودآگاه” شما هر دو هماهنگ و در یک جهت باشند!

می توانید در سریع ترین زمان ممکن و به راحتی ذهن را برای جذب سریع و نامحدود پول و ثروت پروگرم کنید تا به راحتی و سریع پول را به زندگی خود جذب کنید و یک بار برای همیشه با تمامی دغدغه ها و مشکلات مالی خداحافظی کنید.

سرمایه گذاری برای تقویت و بکارگیری قدرتهای ذهنی ارزانترین و سریعترین راه برای افزایش درآمد و پیشرفت مالی شماست.

من می خواهم ذهنم را برای جذب ثروت برنامه ریزی کنم


شما به آن چیزی می رسید که به آن باور دارید.

هدیه*****

شما باخرید این محصول چهار کتاب به صورت رایگان همراه با فایل مورد نظر قابل دانلود می باشد.

۳۰ روش برای تغییر کیفیت زندگی

-تکنیک نفوذ به ضمیر ناخودآکاه

از خوب به عالی


توی زندگیت برای رویاهات ریسک کردی؟

نه❌

تلاش کردی ؟

نه❌

شکست خوردی دوباره ادامه دادی ؟ نه پس ناله نکن از زندگی که هیچ کاری براش انجام ندادی


جهت مشاهده 💥 نتایج دوستان اینجا کلیک کنید💥

و یا در پایین محصولات قسمت نظرات را مشاهده کنید

47 دیدگاه برای جذب فوری ثروت و فراوانی

 1. Sara

  این محصول واقعا عالییه من از این محصول استفاده کردم واقعا جواب داد و محصولات دیگه شمارا هم خریداری میکنم

  • علی

   با سلام خدمت استاد شکوهی و همه دوستان عزیز من ۱۲ روز پیش این فایل را دانلود و از وقتی استفاده کردم دارم نشانه های خوبی در زندگیم می بینم من وظیفه خودم دونستم که بیام و نظرم را اعلام کنم

 2. Sara

  به سوال داشتم ؟؟این فایل با فایل پاکسازی افکار منفی تداخل داره عایا چون من این دو محصول رو باهم خریدم

 3. admin (مالک تایید شده)

  سلام خدمت شما دوست عزیز
  بعضی از فایلها با هم تداخل دارند. ولی این دو فایل باهم تداخلی ندارند

 4. sardar

  سلام این فایل فوق العادست ممنونم از سایت خوبتون

 5. sadegh

  سلام به همه بچه های گروه تحقیقاتی شکوهی منش
  دم همتون گرم ،من این محصول و به مدت ۲ هفته است که خریدم ،و هر شب دارم با هدفون بهش گوش میدم به دوستان گلم میگم، که از موقعی که من این محصولو خریدم همه درهای بسته ای که قبلا برا پول دارشدن جلوم بسته بودن به شکل فوق العاده ای دارن یکی یکی باز میشن این محصول واقعا عالیه فقط کافیه بهش ایمان داشته باشن و باورش داشته باشن مطمین باشن که این محصول فراتر از حد تصور انهاست من ابنو به همه دوستان گلم قول میدم و اگه اومدم و نظر دادم تنها دلیلش این بود که خودمو مدین گروه تحقیقاتی شکوهی منش میدونستم
  دم همتون گرم باز هم به دوستانم میگم این محصولو بخرید وگوش بدید تا به معجزه این محصول ایمان بیاوری

 6. امیر بابایی

  ممنون بابت محصول عالیتون ممنون من اکثر محصولاتتونو خریدم خیلی خیلی عالی👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

  • رضا

   منظور از اکثر محصولات چیه ؟
   قرار غیراز این ۱۹۹۰۰ تومن چیز یا چیزهای دیکه ای رو قالبمون کنن ؟

   • admin (مالک تایید شده)

    منظورت کتاب ها و دوره روانشناسیه
    خیر شما هیچ هزینه دیگه ای نیاز بپردازید
    هر فایل یا کتابی که لازمه را بعد پرداخت ۱۹.۹۰۰ رایگان دریافت میکنید
    هزینه کل دوره تا پایان ۴۵ روز کلا ۱۹.۹۰۰ است و نیازی نیست چیزی را بخرید اگه هم کتابی نیاز به مطالعه باشه به رایگان در اختیارتون قرار میگیره و همه به صورت صوتی هستند

 7. رضا

  سلام وظيفه خودم رو دونستم که بيام و نظرم رو توي سايت قرار بدم. وقتي اين بسته رو رو تهيه کردم ماهي ۳۰۰ هزار تومان درآمدم بود. ولي به خودم قول دادم که با جون دلم به مشاوره ی استاد شکوهی منش عمل کنم.به خدا الان که دارم اين رو مي نويسم درآمدم به روزي يا دو روزي ۳۰۰ هزار تومان رسيده. و خداروشکر ميکنم که این محصول اين بسته سر راهم قرار گرفت و ذهنيتم نسبت به پول و ثروت عوض شد. به خدا من فقط اجرا کردم و به فایل ها و مشاوره استاد شکوهی گوش دادم و عمل کردم به خودم گفتم که اگه اين سایت راس ميگه و ثروتمند شدن به اين راحتيه چرا اجرا نکنم؟! هر تمريني که بود انحام دادم. با نوضیحات استاد شکوهی فهمیدم چطوری با باور غلط خودمون رو از ثروت دور ميکنيم .
  مشاوره هارا گوش دادم همه رو با عشق انجام دادم. و الان به خدا بي نهايت خوشحالم و دست تک تک کسايي که زحمت تهيه اين بسته رو کشيدن مي بوسم

 8. مهدی رضایی

  سلام اين اولين ديدگاه من است ک براتون ميذارم شرايط زندگي همه جوره برام سخت و سخت ترشده بود ک تو ناراحتي و اعصاب خوردي از خدا خاستم ک يک راهنماي خوب جلوي راهم بذاره که خداروشکر خيلي زود اين کارو برام انجام داد. که توي تلگرام من بسته جذب فوری ثروت رو ديدم. و در اين یک ماه ک من با دلو جون از فايلهاي جذب ثروت استفاده ميکنم اتفاقاتي پيش اومده ک من خودم باورم نميشه اينقد زود جواب گرفته باشم.
  و از وقتي ک از بسته استفاد کردم درامد من بيش از سه برابر شده خدا شاهده اغراق نميکنم اينقدر پيشنهاد کار دارم ک نميدونم کدومو قبول کنم دوستان من خودم با شکو ترديد ودلهره اين بسترو تهيه کردم اما به لطف خدا روز به روز ايمانم بخدا و اين بسته بيشتر ميشه روي صحبتم با دوستايي هست که دو دلن که بسترو تهيه کنن يا ن ي توکل بخدا بگينو عزم خودتونو جزم کنين و بسترو تهيه کنين باور کنين بعد از استفاده از بسته مثل من حسرت ميخورين ک چرا زودتر نخريدين در ضمن انجام مشاوره های استاد شکوهی خيلي خيلي خيلي مهمه يادتون نره مرسي از اينکه ديدگاهم رو خوندين

 9. مسعود

  سلام و درود من فایلها را ۳۰روزه خریدم ولی جذبی نداشتم
  چکار کنم راهنمایی کنید

  • admin (مالک تایید شده)

   سلام دوست عزیز شما طبق دستورالعمل پیش برید و دوره را کامل گوش بدید و در کانال دوره را دنبال کنید
   ایمان شما باید قویتر از این حرف ها باشه
   و کتاب نفوذ به ضمیر ناخوداگاه استاد را مطالعه کنید
   کتاب های صوتی کانال را گوش بدید
   من درخدمتتون هستم منتطر نظرات بعدیتون هستم 🌺🌾🌺

 10. سحر

  سلام و درود فراوان
  دلم میخاست که تجربیات خودم رو از این محصول بگم که شما هم بتونید با خرید این محصول به نتایج دلخواهتون برسین
  هرچه گشتم دیدم فایده نداره همیشه من بدبخت وفقیر میمونم
  فقط شب ها خواب میدیم به موفقیت میرسم یه خونه با یه ماشین دارم وزندگی بر وفق مراده اما بیدار میشدم .میگفتم ای بابا من واین چیزها باهم سازگاری نداریم
  تا اینکه یکی از رفیقام این سایت رو بهم معرفی کرده
  اولش گفتم چرته بعد فکر کردم گفتم می ارزه ۲۰ تومن پول هزینه کنم روی ذهن خودم سرمایه گذاری کنم شاید یه اتفاقی افتاد واون چیز هایی که تو خواب میدیم بدست بیارم اونم تو بیداری
  والان دارم خودم رو نگاه میکنم ماشین زیر پام وکلید خونه تودستم .
  من یک دست فروش لباس بودم ولی الان یک بوتیک اجاره کردم و دارم کار میکنم و درآمدم زمین تا آسمون تغییر کرده
  من از همینجا از تیم تحقیقاتی شکوهی منش تشکر میکنم که با کمترین هزینه به اون چیز هایی که میخواستم رسیدم
  انشالله موفق وپیروز وسربلند باشین

 11. فاطمه حسینی

  سلام روش خرید برای جذب ثروت

  • admin (مالک تایید شده)

   سلام میتونید با سه روش خرید کنید
   یک از طریق سایت با زدن خرید محصول و تا اخر ادامه بدهید

   دو خرید از طرق کارت به کارت
   میتونید مبلغ را به کارت
   ۶۰۳۷۹۹۷۲۸۸۳۳۷۵۴۷
   حمید شکوهی منش واریز کنید و فیش واریزی را به ایدی پشتیبان ارسال کنید تا محصول براتون ارسال بشه.
   @poshtiban_011
   و یا باشماره های زیر تماس بگیرید.
   ۰۹۱۷۰۲۷۴۹۵۰
   ۰۹۳۹۷۸۴۷۸۷۴

   سه خرید از طریق تلگرام یا بقیه شبکه های مجازی
   که با هر یک از شماره های بالا تماس بگیرید لینک خرید زرین پال براتون ارسال میشه.

 12. سامان

  سلام وعرض ادب وخسته نباشی خدمت
  تیم استاد شکوهی
  خدارو شاکرم که شما رو سر راه ما قرار دادند
  بازم تشکر میکنم
  زندگی مالی من تغییر کرده عالی شده و احساس میکنم
  این محصول یه نشونه بود خدا گذاشت توی زندگیم

 13. مهرداد

  سلام اقاي شکوهی عزيز
  تشكر ميكنم از راهنمايي ها و اموزشهاي خوبتون
  اين دو ماه من دو تا هدف داشتم تاامروز همه تمريناتو تقريبا انجام دادم به هدف دومم يعني درامدم كه گفته بودم ٣٠مليون رسيدم خيلي خوشحالم و هر لحظه شكر گزاري ميكنم بعد اينم ميدونم همينجور پيش بره هدف اولمم مطمعنم خدا كمكم ميكنه و بهش میرسم بچه ها تجربه اي كه من دارم اينه ادم هر چيزيرو از ته دلش بخاد و تمرینات دوره رو انجام بده حتما بهش میرسه از شما هم ميخام هيچ موقع نا اميد نشيد امشب واسه همتون دعا ميكنم به ارزوهاتون برسيد دوستون دارم😍

 14. داود

  سلام
  لطفاً بفرمایید این فایل آموزشی چه مشخصاتی داره مثلاً
  چند ساعته؟؟؟
  سرفصل هاش چیه؟
  هر روز باید تکرار بشه؟؟؟

 15. محمد

  سلام و عرض ادب
  این روش برای کارمند یا کارگری که میزان درامد مشخص و ثابتی دارند هم موثر است و چگونه؟ و این که می فرمایید ضمانت داره چطوری اجرا میشه ؟ تا حالا کسی بوده نتیجه نگرفته باشه و شما هزینه رو بش پس داده باشید؟
  قبلا از شما ممنونم

  • admin (مالک تایید شده)

   سلام بله برای همه افراد است هیچ فرقی نداره شما کار دارید یا ندارید همون طور که توی ویس گفته شده برای همه هست
   نظرات دوستان را میتونید در کانال نتایج و یا پایین همین صفحه مشاهده کنید

   از بین ۱۲۰۰۰نفری که تا الان استفاده کردند فقط ۸ نفر بودند که نتیجه نگرفتن و وجه برگردونده شده ولی اگر از تمریناتی که داخل دوره گفته میشه را انجام بدید ۱۰۰ درصد نتیجه میگیرد

 16. محمد

  سلام
  کل تمرینات در همین فایل موجود است؟ و این ویسی که می فرمایید کجاست بنده ندیدمش اگه میشه بیشتر راهنمایی کنید ممنون

  • مهران

   کل تمرینات همرا با همین فایل است
   ویس بالای صفحه نوشته فایل صوتی استاد شکوهی
   این ویس فقط خلاصه از کار محصوله

 17. admin (مالک تایید شده)

  دوستان عزیز توجه کنید👇👇🌻
  من حمید شکوهی منش هستم از شما خواهش میکنم چنان چه مشکل یا نظر یا انتقاد و یا پیشنهادی داشتید با مادر تماس باشید 🌺🌾🌺
  ۰۹۱۷۰۲۷۴۹۵۰
  ۰۹۳۹۷۸۴۷۸۷۴
  حتما بعد از تهیه محصول با ما درتماس باشید
  از طریق شماره های بالا با ما تماس بگیرید و یا در تلگرام پیام بدید

 18. رضا دوران

  سلام لطفا توضیح بیشتر . اینکه چند فایل صوتیه ؟ روش کارشما چطوریه ؟ درطول شبانه روز چند ساعت و در چه ساعاتی چیکارباید کرد ؟ فقط گوش کردن صوتیهاست ؟ اگه نه چه چیزهای دیکه هست ؟ ممنون میشدم اکه جواب بدید .

 19. رضا دوران

  سلام لطفا توضیح بیشتر . اینکه چند فایل صوتیه ؟ روش کارشما چطوریه ؟ درطول شبانه روز چند ساعت و در چه ساعاتی و چیکارباید کرد ؟ فقط گوش کردن صوتیهاست ؟ اگه نه چه چیزهای دیکه هست ؟ ممنون میشدم اکه جواب بدید .

  • admin (مالک تایید شده)

   سلام

   ۵ ترک صوتی این فایل که چهار ترک این محصول درطول روز در هرساعتی که بخواهید میتونید گوش بدید و هیچ محدودیتی نداره و ترک ۵ این فایل را فقط روزانه یک بار باید گوش بدید که همراه این فایل های صوتی ۴ عدد کتاب به در این زمینه به صورت mp3 و pdf دریافت میکند و در دوره روانشناسی ثروت به رایگان ثبت نام میشید.
   و شما بعد از اون دیگه نیازی نیست کتابی خرید کنید یا هزینه ای بپردازید همه به رایگان در اختیارتون قرار میگیره

   فقط برای مدت محدودی این طرح وجود دارد.

 20. ….

  سلام.
  ببخشید این محصول فقط برای جذب ثروت است یا برای جذب های دیگر(مثلا قوی شدن اراده و…)هم هست؟؟؟

  • admin (مالک تایید شده)

   سلام فقط برای ثروت ولی محصولات دیگه در زمینه های مختلف موجود است
   برای تماشای محصولات بیشتر اینجا کلیک کنید https://www.hamidshokoohi.ir

 21. احمد

  سلام استاد
  من کارمندم با ۲۳ سال سابقه و درامد روزی ۸۰ هزارتومن
  چه کنم ؟
  آیا من که دارای درامد ثابت هستم با چه راهی میتونم وضعیت مالی ام را بهتر کنم؟

  • admin (مالک تایید شده)

   سلام این محصول همراه با تمرینات و کتاب هایی به شما داده میشه که شما را در ارتعاش و مدار ثروت قرار میده

 22. عباس طاهری

  از بابت مطالب خوب وبسایت شما متشکرم

 23. فرزانه

  سلام من امشب اولین شبی هست که این دوره رو از شما دریافت کردم،خیلی ذوق دارم که هر چی زودتر استفاده کنم و نتیحه شو ببینم😊

 24. admin (مالک تایید شده)

  سلام باشه حتما
  بله میتونید در دوقسط ۲۴۰ تهیش کنید قسط اول را پرداخت کنید و عکس فیش واریزی را به یکی از شماره های زیر ارسال کنید
  ۰۹۱۷۰۲۷۴۹۵۰
  ۰۹۳۹۷۸۴۷۸۷۴

 25. عباس طاهری

  از شما سپاسگذارم که با انشار مطالب مفید به دیگران کمک می کنید
  محصولات شما فوق العاده است

 26. محمداسماعیل یزدانپناه

  سلام محصول شما فوق العاده است من خرید کردم وباوجودیکه منظم‌ استفاده نکردم نتیجه عالی گرفتم درخواستم ازشما اینست که برای نتیجه گیری دربالاترین سطح ممکن من را راهنمایی کنید و بهترین روش استفاده را برایم ارسال کنید متشکرم

 27. hiva

  کتابهای اقای شکوهی را ار کجا میشه دانلود کرد؟نفوذ به ضمیر ناخوداگاه و …

  • admin (مالک تایید شده)

   سلام تلگرام پیام بدید

   • علی

    سلام.میشه آدرس کانالو تلگرام استادو بدین
    ممنون

    • admin (مالک تایید شده)

     @hoshmajazi

     • سودابه

      سلام میشه لینک کانل اقای شکوهی منش رو ب من بدید

     • admin (مالک تایید شده)

      @hoshmajazi

 28. سارا

  سلام استاد میشه بفرمایید که من میتونم هفته آینده این محصول رو خریداری کنم یانه آخه الان پولی ندارم واسه خریدش ممنون میشم پاسخ بدید

  • admin (مالک تایید شده)

   سلام بله فعلا میتونید از فایل های رایگان استفاده کنید

 29. amir

  سلام ببخشید این فایل ها فقط واسه گوش دادنه یا بهمون تمرین میدید باید اجرا کنیم اگه فقط گوش دادنه چطور فقط با شنیدن فایل میشه پولدار شد؟

  • admin (مالک تایید شده)

   سلام تمرین براتون ارسال میشه که روزان باید انجام بدید

 30. ن.ع

  سلام
  هدیه سمینار ۲۵ روزه مربوط به الانه یا وقتی که قیمت محصولتون ۹۹ تومان بشه؟

  • admin (مالک تایید شده)

   سلام الان همراه پکیج ارسال میشه

 31. عماد

  سلام
  ۲۵راز ثروت از کوین دیگه کدومه ؟
  کتاب چهارمی که رایگان هست کدومه ؟شما سه کتاب رو.معرفی کردین
  هدیه ها همه فایل صوتی هستند؟

  • admin (مالک تایید شده)

   سلام سمینار رایگان کوین ترودو است که رایگان برای اعضایی هست که وارد کانال های ما میشن

 32. حمید مززعه

  سلام من فایلها را که ایمیل شده نمیتونم دانلود کنم لطفا راهنمایی کنید

  • admin (مالک تایید شده)

   سلام تلگرام پیام بدید

 33. مجید سلطانی

  سلام
  عالیه
  موفق باشید

 34. محمد

  سلام میشه نتایج رو در سای قرار بدید؟ و ایا تلقینات فارسی هست یا انگلیسی

  • admin (مالک تایید شده)

   سلام نتایج رو داخل تلگرام قرار دادیم وتلقینات به زبان فارسی

 35. محمد

  سلام ببخشید میشه کانال نتایج برای این محصول رو قرار بدید

  • admin (مالک تایید شده)

   سلام تلگرام پیام بدید براتون ارسال بشه یا میتونید نظرات دوستان رو همینجا مطالعه کنید

 36. علی

  سلام
  من این محصول رو تهیه کردم . به یه سری نتایج رسیدم .
  اگه بخوام به نتایج بهتری برسم چه کار بایدانجام بدم دوره قوی تری دارید .
  ممنون میشم راهنماییم کنین .

 37. سایت ویدائو

  ممنون

 38. مریم

  سلام خدا قوت ببخشید اگر کسی نتونه بسته الان بخر بعد هم همین قیمت هست بعد کسی که اصلا کار نمیکنه خانه داره امکان داره با این فایل پولدار بشه مشکلاتش خوب بشه

  • admin (مالک تایید شده)

   سلام وقت بخیر تلگرام پیام بدید بعدا با همین قیمت براتون لحاظ بشه
   بله صددرصد

 39. علی

  سلام استاد خسته نباشید
  استاد خیلی خیلی سپاسزگزارم از دورتون الان ۲ ماه دارم تمرینات رو انجام میدم وبه موفقیت خیلی خیلی خوبی رسیدم
  خدارو شکر تونستم کلی جذب کنم
  فقط یه سوالی داشتم چطوری میتونم به ثبات ارتعاشی برسم هنوز تو این قسمت مشکل دارم ممنون میشم راهنمایی کنید
  با تشکر

  • admin (مالک تایید شده)

   سلام وقت بخیر
   خدارو شکر
   تمرینات کانال رو انجام بدید

 40. Mh

  سلام
  ممنون استاد تمرینات کاانالتون عالیه
  خدارو شکر نتیجه ایی که میخواستم رو ازش گرفتم

  • admin (مالک تایید شده)

   سلام خدارو شکر

 41. نیما

  استاد من رمز دووم ندارم چطوری میتونم محصولتو ن رو تهیه کنم

  • admin (مالک تایید شده)

   سلام میتونید از طریق کارت به کارت اقدام کنید وتلگرام به شماره زیر پیام بدید که براتون ارسال بشه
   ۰۹۱۷۰۲۷۴۹۵۰

 42. پری

  استاد دوره تون خیلی خوب بود ممنونم ازتون محصولات قوی تری هم دارید در این زمینه

  • admin (مالک تایید شده)

   سلام وقت بخیر بله میتونید لیست محصولات مارو از لینک پایین مشاهده کنید
   hamidshokoohi.ir

 43. سینا

  سلام استاد خدا خیرتون بده ۲ هفته است دارم تمرین میکنم از همین الان دارم نتایجش رو میبینم
  عاشقتونم استاد

 44. گلی

  سلام وقت بخیر .
  استاد ببخشید
  برای این که حسم رو خوب کنم تمرینی دارید .
  واین که من از این دورتون استفاده کردم خدارو شکر نتیجه هم دیدم .
  من با شوهرم مشکل دارم دوره ایی در این زمینه دارید برای بهبود رابطم

  • admin (مالک تایید شده)

   سلام وقت بخیر
   بله تمریناتی که داخل کانال ارسال میشه رو انجام بدید
   برای بهبود رابطه میتونید از دوره امپراطوری رابطه استفاده کنید

 45. فرح

  سلام خدا قوت .
  استاد دوره انگیزشی هم دارید در کنار این دورتون استفاده کنم

  • admin (مالک تایید شده)

   سلام بله

 46. معین

  سلام ببخشید چطوری میتونم از فایل های رایگانتون استفاده کنم
  قبلا دوره جذب ثروتتون رو تهیه کردم خدارو شکر زندگیم کلا تغییر کرده .
  زندگی پر از خیر وبرکت براتون ارزومندم

  • admin (مالک تایید شده)

   سلام شما قبلا تهیه کردید میتونید تلگرام پیام بدید وعضو دوره های رایگان استاد بشید

   • مریم خطیبی

    بله. ۱۷ آبان خرید کردم. ولی دانلود نکردم

    • admin (مالک تایید شده)

     سلام لطفا بعد از دانلود فایل یا هرگونه مشکل در خرید یا دانلود حتما تلگرام پیام بدید کتاب ها و فایل ها صوتی هستند
     ایدی پشتیبان @poshtiban_011 و @shokoohi7874

 47. حسن هنرپرست

  سلام.
  کجا می توانم پیگیری دانلود محصولات خریداری شده رو داشته باشم.

  • admin (مالک تایید شده)

   سلام قسمت خرید های من یا هم تلگرام پیام بدید
   @poshtiban_011

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *