hamidshokoohi.ir

استاد جذب شو

برای اولین بار در جهان ادغام ۷ دوره باهم جادویی باورنکردی 

NIP   و  معجزه EFT  و

تغییر باور در ۶۰ ثانیه

پاکسازی به روش هواپونوپونو  

دوره پیشرفته ثروت و روابط

و کسب و کار انلاین  

گوش بدید 

خیلی از شما تا الان هزینه های زیادی برای دوره های مختلف کردید ولی چون اصولی یاد نگرفتین ؟ ؟ ؟ ؟

هر چقدر که رویایی فکر کنید، هر چقدر که بتونید اتفاقات خوب رو برای خودتون تصور کنید، من به شما اطمینان میدم از تصور شما بالاتر خواهد بود.

*ضمانت بازگشت دوبرابر وجه در صورت عدم رضایت

بله درسته دوبرابر وجه بدون هبچ سوالی

EFT  چیست ! ؟

ای اف تی
ترکیبی است از طب سوزنی چین و روانشناسی مدرن. در این روش بجای فروکردن سوزن در بدن, به همان نقاطی که در طب سوزنی، سوزن وارد می کنند, ضربه می زنند و یا فشار می دهند و همراه با ضربه زدن یا فشار دادن, جملاتی بیان می شود و در مدت زمان کوتاهی به نتایج شگفت انگیزی دست پیدا می کنند.
امروزه هزاران مقاله و فیلم در باره ای اف تی تهیه و دنیا را شگفت زده کرده است. البته بقول گری کریک ما هنوز در طبقه اول این آسمانخراش هستیم. اما به واقع در روانشناسی مدرن یک معجزه رخ داده است. بطوریکه بسیاری از افراد با بهره گیری از EFT در عرض چند دقیقه مشکلات عمیق و دیرینه آنها حل می شود. مشکلاتی که با استفاده از هر تکنیک روانشناسی حل نشدنی بوده است.

بسیاری از مشکلات ما ناشی از خاطرات تلخ و ناگواری است که در گذشته داشته ایم. این خاطرات در اعماق وجود ما ریشه کرده و باعث بروز بماریهای روحی و جسمی شده است. در ای اف تی شما تمام این خاطرات تلخ و ناگوار را از بین می برید و خودبخود علائم آنها نیز که همان بیماریهای جسمی و روحی است از بین  میرود

برای  همه بیماری ها و جذب ثروت و روابط آموزش داده شده

بیماری روحی مثه افسردگی، ناراحتی، نگرانی، استرس یا هر چیز دیگ باشه چه بیماری های جسمی فرقی نمیکنه ما در این دوره بصورت کامل از تکنیک های  ای اف  تی برای همه بیماری ها و جذب ثروت را آموزش خواهیم داد 


” ان ال پی “

علم و هنر رسیدن به کمال و موفقیت است و از مطالعه اشخاصی که در زمینه های مختلف به نتایج چشمگیر رسیده اند حاصل شده است
.
ان ال پی کاربردی است . مجموعه ای از الگوها ، مهارتها و شیوه هایی است برای درست اندیشیدن و درست رفتار کردن
.
هدف ان ال پی مفید و موثر واقع شدن است
.
هدف آن وسیع کردن دامنه انتخاب و بهبود کیفیت زندگی است
.
ان ال پی  به شما نشان می دهد که چگونه موفقیتهای خود را درک کنید و از آن الگو بسازید تا مجددا موفقیتهای خود را تکرار کنید.راهی برای کشف و اطلاع از نبوغ شماست ، روشی است که به  کمک آن شما و دیگران می توانید به حداکثر موفقیت برسید
.
ان ال پی مطالعه موضوعی است که تفاوت میان عالی و متوسط را رقم زده، روشهای فوق العاده موثری برای آموزش ، مشاوره ، امورشغلی و روان درمانی فراهم می آورد.

ان ال پی در اوایل دهه ۷۰ میلادی با همکاری جان گریندر استاد یار آن زمان زبانشناسی دانشگاه کالیفرنیا در سانتا کروز و ریچارد بندلر متخصص کامپیوتر و  پژوهشگر رشته روانشناسی (گشتالت تراپی ) آن دانشگاه صورت خارجی پیدا کرد.

از ان ال پی چه فایده ای عایدتان می شود؟

به کمک  ان ال پی خواهید توانست سریع تر و به نحوی موثرتر از قبل ، به اهداف شخصی خود دست یابید. به بیان دیگر در انجام کارهای مورد علاقه ، دستتان بازتر خواهد بود. از این کارها بهره بیشتری عایدتان می شود، اطلاعات بیشتری کسب می کنید ، وبه خصوص ، در همان چارچوبی قرار خواهید گرفت که خودتان می خواهید.
با بهره جستن از تکنیکهای توانمند این روش ، مثلا  در زمینه برقراری ارتباط با دیگران ، روابطی نزدیک و صمیمی با سایر افراد برقرار می کنید .
برای نیل به این مقصود ، منابع ذهنی ( جزء عصبی NEURO)  خود را که قبلا هرگز از وجود آن آگاه نبودید به کار خواهید گرفت، و فرا خواهید گرفت که چگونه به شیوه های بسیار خاص از عنصر کلامی ( جزء کلامی LINGUISTIC(برای دستیابی به اهدافتان ، بهره برگیرید.
نیز خواهید آموخت که چگونه وضعیت ذهنی خویش را به مهار خود درآورید وبه چه ترتیب باورها و ارزش های پذیرفته شده خود را به نحوی همروند کنید که به نتایج دلخواهتان (جزء برنامه ریزی ان ال پی PROGRAMMING)  دست یابید.

اصول و تکنیکهای ان ال پی به شما توانایی خواهد بخشید تا به شیوه ای خلاق و پرمایه ، با موقعیت های دشوار دست وپنجه نرم کنید.

در ان ال پی بیشتر برانجام دادن تاکید می شود تا دانستن.

به طور خلاصه درک ان ال پی و عمل کردن به آن ، در موارد زیر به شما یاری می رساند :

برقراری روابط فردی با دیگران

افزایش مهارت شخص در زمینه متقاعد کردن دیگران

کسب یک نگرش ذهنی سازنده و مفید

افزایش عزت نفس

غلبه  برتاثیرات تجربه های منفی گذشته

تمرکز یافتن براهداف ، و هدایت انرژی درونی خود به سوی دستیابی به این اهداف

اعمال کنترل بر شیوه های بروز احساسات

همسو کردن ارزش ها و باورهای خویش با آنچه که می خواهیم به دست آوریم

ترک عادت های نامطلوب

ایجاد حس اعتماد به نفس برای انجام کارهایی که میخواهید انجام دهید

دستیابی به اهدافی که قبلا آنها را دست نایافتنی و ناممکن می پنداشتید

ایجاد درک متقابل بین شما و مراجعین و  مشتریان و همکارانتان

یافتن روش های خلاق برای حل مسائلتان

لذت بردن از فعالیتهایی که قبلا از انجامشان هراسان بودید

بهره گیری کارآمد تر از زمان

افزایش حس هدفمندی در زندگی

دستیابی به مهارتهایی که همیشه آرزو داشتید به آنها دست یابید

بهره مندی هرچه بیشتر از مواهب زندگی


جایزه ویژه ۲۰۰ نفر اول 

به مدت دوسال هر دوره ای از هریک اساتید بزرگ مثل استر هیکس . جول استین . وین دایر و دوره های بعدیشون را که بیاد به رایگان دریافت میکنند.


دوست دارید در زندگی تان خیلی موفق تر شوید؟

حتما دوست دارید آرامش درونی بیشتری داشته باشید؟  و دوست دارید روابط بهتری با  کسانی که برایتان مهم هستند داشته باشید؟ صد در صد دوست دارید سالم تر و پر انرژی تر باشید و بدنی به فرم ایده آل و بهتر داشته باشید؟و …

اینها چیزهایی  است که در این دوره بی نظیر آموزش داده میشود.

آیا از روش های نوین قانون جذب خبر دارید؟

چطور کسی می تواند کاری کند که زندگی من در همه جهات بهتر شود!؟

این سوال خیلی خوبی است، چون در پشت این سوال جواب واقعی نهفته است  و برای اینکه چیزی بر روی همه اینها  اثر بگذارد باید آن چیز مسئول همه آنها باشد. پس باید گفت بله، اگر  بتوانیم به منبع برسیم، منبعی که باعث موفقیت کمتر و یا بیشتر ، آرامش درونی کم یا زیاد، روابط بهتر یا بدتر، سلامتی بیشتر یا کمتر می شود برسیم، این امکان پذیر است.

خبر خوب این است که در این کلاس خواهیم توانست این کار را بکنیم و همین کار را انجام خواهیم داد. پس به افکاری که دارید ولی باور ندارید خوش آمدید. بزرگترین راز زندگی!

اولین کاری که می خواهم بکنم این است که از شما تشکر کنم که همراه من هستید، همان طور که وودی آلن می گوید ۸۰ درصد موفقیت به دلیل آمدن است، پس به شما تبریک می گویم چون فقط با حضور در اینجا قدم اول را برداشته اید…»

قدرت ذهن بزرگترین منبعی است که باعث موفقیت و پیشرفت و یا شکست و ناامیدی شما می شود!

این دوره به شما کمک می کند تا قدرت ذهن خود را بشناسید و با استفاده درست از قدرت ذهن خودتان به موفقیت در هر زمینه ای که دوست دارید برسید.
همه شما درمورد موفقیت میدونید کتاب خوندید دوره شرکت کردید ولی چرا همه شما نمیتونید موفق بشید؟

اسم موفقیت برای همه شما آشناست وقتی که ما از موفقیت صحبت می کنیم همه شما سریع به راه ها و تکنیک های پیش پا افتاده ای از قوانین جذب را به یاد می آورید و هرکدوم راه هایی به ذهنتون میرسه ولی با وجود این که همه قوانین را شنیدین و باور دارین نتیجه نمیگیرین ؟؟،،🤔

این سوالیه که باید جواب داده بشه    که هیچ کس به شما نمیگه چون این جواب ها رازهایی هستند که کسی باید همیشه پنهان باشه ولی در این دوره قرار نیست چیزی از قلم بیوفته دراین دوره از صفر تا صد قانون جذب را یاد میگیرید

        هدیه **

همراه این دوره ۸ کتاب رایگان هم دریافت خواهید 😍
کتابهایی که استاد بزرگ کوین ترودو معرفی میکنه
علاوه براون سه دوره فوق العاده از کوین ترودو هم به رایگان دراختیارتون قرار میگیره
۱_ آرزوی تو دستور توست
۲_موانعی که شمارا از موفقیت باز میدارند
۳_ماشین پولساز همیشگی شوید

کلیه فایل ها به فارسی ترجمه شده است


سوالات

چه تضمینی وجود دارد؟

شما همراه این دوره یک کارت گارانتی براتون ارسال میشه که من حمید شکوهی منش در اون به شما تعهد کتبی میدهم که صد در صد از این دوره نتیجه خواهید گرفت و در صورت نارضایتی دوبرابر وجه شما برگشت داده خواهد شد 

چجوری این محصول را تهیه کنم

شما میتونید باکلیک برروی خرید و دانلود  و سپس نهایی کردن خرید تا انتها ادامه دهید و در آخر تکمیل خرید را بزنید بلافاصله لینک های دانلود برای شما فعال می شود

افزودن به سبد خرید

لینک خرید ۵۰ درصد تخفیف ویژه کسانی که قادر به پرداخت این هزینه نیستند👇🌷

در صورتی که با خرید اینترنتی آشنایی ندارید مبلغ را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۲۸۸۳۳۷۵۴۷  حمید شکوهی منش واریز و سپس عکس فیش واریزی را به یکی از شماره های زیر در تلگرام ارسال کنید تا محصول بلافاصله براتون ارسال یشه ۰۹۱۷۰۲۷۴۹۵۰  و  ۰۹۳۹۷۸۴۷۸۷۴

نتایج دوره را حتما ببینید 👇

@ n_t_j_shokoohi


همچنین شما میتوانید به یکی از دفتر های ما مراجعه کنید و حضوری ثبت نام کنید

قم _ شهرک پردیسان _ ابتدای جاده کهک _ جنب مجتمع آیت الله صدوقی پلاک ۱۸

یاسوج_ دهدشت _ خیابان جانبازان _پلاک ۵۸


هدیه ویژه  دوره👇👇

دوره روانشناسی ثروت

* افزایش درآمد و دارائیتان
*رسیدن به ثروت و استقلال مالی
*کاملا عملی و اجرا شده
*رضایت صد در صدی افراد استفاده کننده
*ضمانت بازگشت وجه

فقط و فقط به این دلیل است که شما آرزویتان را باور ندارید و مهم تر از آن، خودتان را باور ندارید،شما به اندازه ی کافی خود را لایق تجربه این آرزو نمی دانید به انداره کافی به خودتان ایمان ندارید.

حتما در برابر این حرفها مقاومت کرده و میگویید:
اصلا این چنین نیست! من با اینکه خودم را لایق بهترین ها میدانم،با اینکه به خودم ایمان دارم، پس چرا خبری از این آرزو در زندگی ام نیست. با این که زمان زیادی گذشته، چرا به آن نرسیده ام؟!

و من به شما خواهم گفت:
اگر قدمی بر نمی دارید، یعنی به اندازه کافی ایمان ندارید، زیرا ایمانی که باعث حرکتتان نشود، ایمان نیست!

زمانی می توانید این ادعا را کنید که به رویایتان ایمان دارید، که برایش حرکتی کرده باشید.منظورم از حرکت اینه که تمام تمرکز و حواستان را فقط برای این آرزو و رویا متمرکز کرده باشید.

با خودتان فکر کنید ، آیا رفتارتان نشان از داشتن آرزوهایتان را می دهد؟

به همین دلیل است که در قرآن در اکثر موارد، کلمه ایمان، با عمل صالح همراه است. زیرا ایمانی که به عمل نیانجامد. بی فایده است.

چرا پس از این همه سال به رویاهایتان نرسیده اید؟

چقدر در رابطه با رویاهایتان، جدی هستید؟
اصلا رویایی دارید؟
یا آنقدر غرق در روزمرگی شده اید که کلا بی خیالشان شده اید؟!
اگر آرزویی دارید تا کنون چه کاری برای به تحقق پیوستنش انجام داده اید؟!
چه قدمی برداشته اید؟

اگر هیچ قدمی برای رویای تان برنداشته اید
اگر حتی از فکر کردن به رویایتان می ترسید
اگر حتی جرئت تجسم نمودن این رویا را ندارید

فقط و فقط به این دلیل است که شما آرزویتان را باور ندارید و مهم تر از آن، خودتان را باور ندارید،شما به اندازه ی کافی خود را لایق تجربه این آرزو نمی دانید به انداره کافی به خودتان ایمان ندارید.

حتما در برابر این حرفها مقاومت کرده و میگویید:
اصلا این چنین نیست! من با اینکه خودم را لایق بهترین ها میدانم،با اینکه به خودم ایمان دارم، پس چرا خبری از این آرزو در زندگی ام نیست. با این که زمان زیادی گذشته، چرا به آن نرسیده ام؟!

و من به شما خواهم گفت:
اگر قدمی بر نمی دارید، یعنی به اندازه کافی ایمان ندارید، زیرا ایمانی که باعث حرکتتان نشود، ایمان نیست!

زمانی می توانید این ادعا را کنید که به رویایتان ایمان دارید، که برایش حرکتی کرده باشید.منظورم از حرکت اینه که تمام تمرکز و حواستان را فقط برای این آرزو و رویا متمرکز کرده باشید.

با خودتان فکر کنید ، آیا رفتارتان نشان از داشتن آرزوهایتان را می دهد؟

به همین دلیل است که در قرآن در اکثر موارد، کلمه ایمان، با عمل صالح همراه است. زیرا ایمانی که به عمل نیانجامد. بی فایده است


گر می بینید من افراد زیادی که از این دوره استفاده کرده اند، تغییر و تحول اساسی در زندگیشان به وجود آورده اند، مهم ترین عامل این نتیحه، اول انتخاب و دوم تعهدی است که نسبت به تمرینات داشته اند.در واقع این انتخاب های ماست که مسیر زندگی ما را تغییر می دهد، نه استعداد های ما!! می توانید همین حالا مسیر زندگیتان تغییر دهید! شرط این تغییر یک انتخابِ درست است.

انسان محصول شرایط نیست. بلکه محصول تصمیماتش هست. منتظر نمانید!! زیرا هیچ وقت فرصت مناسب دست نمی دهد.

اگر کاری که همیشه انجام می دادید را انجام دهید، همان چیزی را دریافت می کنید که همیشه می گرفتید.

اگر فقط عده ی کمی از افراد بتوانند با عمل به توصیه های این دوره و انجام تمریناتش، زندگی خود را متحول نمایند، برای من کافی است و نیز برای پیشبرد جهان!!

فقط یک نفر بود که سعی در اختراع برق کرد. همین یک نفر کافی بود تا مسیر همه چیز در جهان و زندگی ۷۰۰۰۰۰۰۰۰۰ انسان در کره ی زمین، تغییری اساسی کند.

فقط یک نفر مانند استیو جابز ، این تحول عظیم را در صنعت آی تی به وجود آورد، در حالی که میلیون ها نفر در حال سود بردن از تغییری هستند که این شخص ایجاد نمود.

پس اگر عده ای کم اما متعهد این دوره را تهیه کنند و به تمرینات و آموزه های آن عمل نمایند، قطعا مسیر زندگی خود و نسل شان را دچار تغییری اساسی می نمایند. این برای من کافی است و من به هدف خود از آماده سازی این دوره رسیده ام.

اگر شما الان به این صفحه هدایت شده اید، حتما فرکانس تغییر به جهان ارسال کرده اید . خداوند و شما را به این مسیر هدایت کرده است، چون ما بر اساس افکار و احساساتمان تمام شرایط و اتفاقات را رقم میزنیم و با احساسی که نسبت به موضوعی داریم باعث می شویم که از همان جنس رو به سمت خودمون جذب کنیم. و در این دوره یاد میگیرید که خودتان، با باورهای قدرتمندی که می سازید شرایط زندگیتان را آنگونه که میخواهید خلق کنید.

 

این دوره اساسی‌ترین و در عین حال ساده‌ترین فرمول برای ثروتمند شدن را در دست شما قرار می‌دهد که می‌توانی به موفقیت مالی در هر مقیاسی برسی بدون اینکه هیچ محدودیتی در کار باشد.

بدون اینک هیچ جنبل و جادو یا قواعد پیچیده‌ای باشد. بلکه یک فرمول ساده را یاد می‌گیری و دلیل اینکه هر فردی با هر وضعیت و موقعیتی می‌تواند از این دوره نتیجه بگیرد، سادگی، کارایی این فرمول است و هر بار که آن را تکرار می‌کنی، نتایج بزگتر می‌شوند.

گنجینه ثروت، دوره‌ای نیست که مخصوص یک فرد خاص، مدرک تحصیلی خاص، شغل خاص، کشور خاص، فرهنگ و مذهب خاص باشد.

دوره‌ای نیست که برای مقطع زمانی خاصی مناسب باشد، یعنی یک دوره بازاریابی مثل بازاریابی با تلگرام، کسب درآمد از اینستاگرام، روش‌های تبلیغات مؤثر و … نیست که فقط برای کار خاصی در زمان خاصی باشد بلکه موضوع بسیار ساده‌تر، اساسی‌تر و کاراتر از این حرف‌هاست.

هیچ محدودیتی برای نتیجه گرفتن از این دوره، در کار نیست، به شرط آنکه خودت متعهد شوی حداقل برای ۶ ماه به جز آموزش‌های این دوره، هر آموزش، روش و تکنیکِ دیگری را متوقف و با تمام وجود آنچه در این دوره آموزش داده می‌شود را بپذیری و تمام تمرینات ساده آن را انجام دهی و بارها و بارها و بارها جلسات این دوره را تکرار کنی. آنقدر که آن آموزه‌ها در رفتارت بروز پیدا کند.

هزاران نفر از این دوره استفاده کرده و حتی در طول یک سال توانسته اند درآمدشان را بیش از ۱۰۰ برابر، افزایش دهند که می‌توانی نتایج آنها را در نظرات همین صفحه بخوانی.

در صورت نارضایتی از دوره دو برابر هزینه شما برگشت داده می شود.

با اطمینان از دوره و تاثیر گذاری آن در زندگی شما ضمانت بازگشت وجه را می دهم .


همه مایلیم که زندگی پر شور و نشاطی داشته باشیم.
همه در تمنای سلامت و انرژی بیشتریم.
همه میخواهیم ثروتمند شویم.
همه تمایل داریم کار خود را با علاقه و تمایل انجام دهیم.
همه آرزو داریم تغییر کنیم.
همه آرزو داریم از ترس ها رها شویم.

اما چند درصد از ما برای تغییر یافتن قدمی برداشته است؟
چند درصد از ما همواره در پی کسب موفقیت است؟
چند درصد از ما به آرزوهای خود جامعه عمل می پوشاند؟
ما همه در روزمرگی های زندگی خود گم شده ایم، چرا؟

شاید تنها به این دلیل که راه تغییر یافتن را نمی شناسیم.تغییر کردن خیلی راحت تر و لذت بخش تر از اونیه که حتی فکرش رو میکنید چون راه تغییر را یاد میگیرید.
دوره ای که در حال حاضر در خواندن توضیحاتش هستید.همان چیزی است که مدتهاست در جستجوی آنید.
این دوره پیله ای زندگی شما را از هم خواهد شکافت و شما، انسانی دگرون، موفق، ثروتمند و نیرومند از درون آن به فضای آرامش پرواز خواهید کرد.

تحصیلات رسمی می تواند به شما کمک کند تا خرج زندگی را دربیاورید. اما با آموزش خود می توانید خوشبختی را بدست بیاورید.
اگر بدانید که موفق ترین افراد چه کرده اند و شما هم هر روز و هر روز همان کار ها را انجام دهید در نهایت شما هم به همان نتایج دست خواهید یافت.
کسی که به بالاترین قله های موفقیت دست یافته است کسی است که اراده کرده و جرات انجام آنرا داشته است. قایقی که از غرق شدن می ترسد همیشه نزدیک ساحل می ماند.
همه ما باید سختی یکی از این دو را تحمل کنیم (انتخاب با شماست): سختی تغییر کردن، یا رنج ناشی از حسرت و افسوس. اما تفاوتش اینه که تغییر یک گرم وزن دارد ولی حسرت یک تن.

ترس بزرگترین عامل برای زمین گیر کردن افراد است. هیچ کس نباید به خود اجازه دهد تا زندگی خود را با ترس تلف کند. ترس روح و جسم انسان را به بدترین شکل ضایع می کند.

ما چقدر فرصت ها را به خاطر نبود جسارت از دست داده ایم؟ تا کنون چند تا موقعیت ترفیع را فقط به این دلیل که جسارت خواستن آنرا نداشته اید از دست داده اید؟ چند نفر فقط به خاطر ترس از صحبت کردن شانس زندگی با کسی که دوستش دارند را از دست داده اند؟  گذشته همان افكار شما بوده براي رسيدن به موفقيت در آينده،  نترس باشيد.

انسان محصول شرایط نیست. بلکه محصول تصمیماتش هست. منتظر نمانید. زیرا هیچ وقت فرصت مناسب دست نمی دهد.

اگر کاری که همیشه انجام می دادید را انجام دهید، همان چیزی را دریافت می کنید که همیشه می گرفتید.

 بیست سال بعد شما از کارهایی که انجام نداده اید ناراحت می شوید نه کارهایی که انجام داده اید، پس طناب قایق تان را از ساحل باز کنید و از ساحل امن خود به سوی آبهای آزاد برانید و خطر کنید. جستجو کنید، رویا بسازید و کشف کنید.
بهترین زمان برای کاشتن درخت بیست سال پیش بود. دومین فرصت حالا است.


آینده نتیجه ی انتخاب ها و تمصمیم هایی است که اکنون می گیرید، به همین سادگی آینده ات تعریف می شود!!

قیمت واقعی این دوره ۱۰ میلیون تومانه و در حال حاضر شما میتونید با قیمت ۹۸۰٫۰۰۰هزارتومان این دوره رو خریداری کنید و پله پله این قیمت افزایش میکنه، قیمت بعدی ۳٫۴۵۰٫۰۰۰ هزار تومان هست.
اگر کسی زمانش رو داره و میتونه زمانش رو بزاره  و ۲۰۰ ، ۳۰۰ جلد کتاب مطالعه کنه، با صدها نفر مصاحبه کنه، و سالها تحقیق و بررسی کنه و درک عمیقی از این موضوعات پیدا کنه و زندگی خودش رو عوض کنه، اگر کسی میخواد میتونه انجام بده، انتخاب با خودتونه میتونید این کار رو انجام بدید. بحث من در مورد قیمت این محصول اینه که این محصول مثلِ یک ابزاریه که درآمد شما رو چندین برابر افزایش میده و تضمین شده هم هست، یعنی ما اینقدر مطمئنیم به  کارمون ، به این بسته، که داریم این کار رو انجام میدیم و ضمانت میکنیم. و اگر شما نتیجه نگرفتید میتونید کاملا پولتون رو پس بگیرید، هیچ جای بحثی هم نمیمونه، فقط شما به ما میگید که تمرینهاش رو انجام دادم و درآمدم در یک سال سه برابر نشده، هر چند که دوستانی که استفاده کردند از بسته در ماه های اول این اتفاق افتاد و سه برابر شده درآمدشون خیلی از افراد رو هم داریم که نتایج بزرگتری هم بدست آوردن.
سوال من اینه که اگر این محصول بتونه بهتون کمک کنه که درآمدتون سه برابر بشه، ده برابر و یا بیشتر بشه، چقد میخواید برای این ابزار هزینه کنید؟
دقیقا مثل یک مغازه ای میمونه که در مرکز شهره، چرا افراد میرن یک مغازه ای رو در مرکز شهر اجاره میکنند؟ خب قیمت اجاره یک مغازه در مرکز شهر ده ها برابر بیشتر از اجاره یک مغازه در حومه شهر هست. اما فردی که میاد و یک مغازه در مرکز شهر اجاره میکنه، میدونه که این مغازه با این جایگاهش، خیلی خیلی درآمد بیشتری براش ایجاد میکنه!
من ازتون خواهش میکنم که به عنوان یک ابزار به این بسته نگاه کنید، ابزاری که به شما کمک میکنه که ثروتمند بشید. و درصد بسیار بسیار کمی از درآمدی که بدست میارید رو باید هزینه این ابزار کنید.
اگر ارزش داره که هزینه بکنید، اگر ارزش نداره که اصراری بر این نیست که شما هزینه کنید.

 ۱۰۰٪ گارانتی اثربخشی و بازگشت هزینه(ریسک شما صفر است)


به یاد داشته باشیم:
«موفقیت یک اتفاق نیست، یک تصمیم و یک انتخاب است.»
همین حالا تصمیم درست را بگیرید


٪۸۰ مردم تا آخر عمر از توانایی‌های خود بی‌خبر هستند.
٪۸۰ مردم تا آخر عمر درگیر امور مالی هستند.

شما می‌توانید این را تغییر دهید؛
طوری که جزو آن ۸۰٪ نباشید و نشود آن روزی که
عمرتان سر آید و ندانید خوشبختی و سعادت چه بود.

تصمیم بگیر آیا همچنان می خواهی به همین شکل زندگی کنی یا می خواهی تغییری در این اوضاع بوجود بیاوری؟

بنجامین فرانکلین می‌گوید:
اگر فکر می‌کنید هزینه‌ی آموزش سنگین است، اشکالی ندارد، جهل و نادانی را تجربه کنید!
«گران است» معنی ندارد، اگر می‌خواهید پیشرفت کنید باید برای آن هزینه کنید؛ یا جهل را تجربه کنید.

من در این دوره می خواهم با تاکید به تو بگویم آن شگفتی هایی که زمانی باورش داشتی،واقعیت دارد و سرخوردگی بزرگسالان از درک زندگی است که غیر واقعی است، زندگی واقعی معجزه است و به اندازه ی وجود خودت حقیقت دارد.

در واقع زندگی به مراتب می تواند شگفت انگیز تر از آن باشد که تصور میکردی، همچنین مهیج تر، بهت برانگیز تر و الهام بخش تر از آنچه قبلا می دیدی. وقتی تو بدانی چگونه آگاهانه با استفاده از این دوره معجزه را وارد زندگی ات کنی و رویاهایت را به حقیقت بپیوندی!!
باور دارم هرگز سر در نمی آوری که چطور دقیقا همه چیز دست به دست هم میدن تا تو بتوانی به موقعیتی باور نکردنی و پولساز دستیابی و برای همیشه از شر این زندگی رها شوی!!،زندگی ات معجزه ای خواهد شد که از بقیه عمرت لذت خواهی برد.
به تو قول میدهم که زندگی ات سراسر ثروت و خوشبختی خواهد شد، به شکلی که انگار هر روز از آسمان برایت طلا می بارد،ایده پشتِ ایده، موقعیت پولساز،افراد جدید،اتفاقات و شرایطِ عالی،آرامش و استقلال مالی. زندگی ات سراسر معجزه خواهد شد و تو هرگز متوجه نخواهی شد که چطور این اتفاق افتاد!!فقط قدرت عمل به تمرینات این دوره است که برایت معجزه میکند، مثل هزاران نفر دیگه ای که به طرز شگفت انگیزی برایشان معجزه رخ داده و درآمدشان افزایش پیدا کرده و به آرامش و استقلال مالی رسیده اند!
آیا حاضری با معجزه این دوره شگفت انگیز مواجه شوی؟ آیا آماده ای که مهیج ترین و پر شور ترین ماجرای عمرت را آغاز کنی؟  از قلبت بپرس و اقدام کن!

با من همراه باشید در این دوره بی نظیر
دوستدار شما حمیدشکوهی منش

جهت مشاهده 💥 نتایج دوستان اینجا کلیک کنید💥


[purchase_link id=”14874″ text=”خرید و دانلود” style=”button” color=””] اگر قادر به پرداخت این هزینه نیست از لینک ویژه اقدام کنید و ۵۰ درصد تخفیف بگیرید👇🌷

واگر با خرید اینترنتی اشنایی ندارید میتوانید مبلغ محصول را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۲۸۸۳۳۷۵۴۷ به نام حمید شکوهی منش واریز کرده و فیش واریزی را به ایدی پشتیبان سایت :  @poshtiban_011  ارسال کنید و یا با مشاورین ما تماس بگیرید.


همچنین شما میتوانید به یکی از دفتر های ما مراجعه کنید و حضوری ثبت نام کنید

قم _ شهرک پردیسان _ ابتدای جاده کهک _ جنب مجتمع آیت الله صدوقی پلاک ۱۸

یاسوج_ دهدشت _ خیابان جانبازان _پلاک ۵۸

2 دیدگاه برای استاد جذب شو

 1. نیما

  سلام استاد خسته نباشید .
  خیلی خوبی بود جلسه اول تونستم به حس خوب دست پیداکنم
  لطفا اگه میتونید در جلسه بعدی درباره افسردگی توضیح بدید
  ممنون .موفق باشید

 2. محمدرضا صالحی امور

  این دوره واقعا فوق العادست به من که خیلی کمک کرد توی موضوعات مختلف زندگی
  ممنون از سایت خوبتون.

  • admin

   سلام خیلی عالی خداروشکر

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *